Wygrała młodość i doświadczenie

30 listopada br. w iłowskiej hali „Piast” rozegrany został  turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w piłce siatkowej.

 

W rozgrywkach wzięły udział cztery drużyny męskie:

  • Stara Gwardia Żagań,
  • Młodość i Doświadczenie Iłowa,
  • Wektra Media Żagań,
  • Szfarownicy z Gozdnicy.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Przewodniczący Rady Miejskiej Mirosław Wdowiak życząc wszystkim zawodnikom udanej rywalizacji. Brawurowy skład poszczególnych drużyn sprawił, że gra we wszystkich meczach była niezwykle zacięta. Wszystkie rozegrane sety dostarczyły wiele emocji i zakończyły się minimalną różnicą punktów. Drużyny rozegrały po trzy mecze według zasady każdy z każdym.

Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja gospodarzy„Młodość i Doświadczenie Iłowa”. Drugą pozycję wywalczyła „Stara Gwardia Żagań”, trzecią drużyna „Szfarownicy z Gozdnicy”. Miejsce czwarte przypadło w udziale zespołowi „Wektra Media Żagań”.

W turnieju piłki siatkowej o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Iłowej, każdy z zawodników otrzymał upominek ufundowany przez Burmistrza Iłowej Pawła Lichtańskiego. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymali dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe w postaci piłek do siatkówki.

Podczas turnieju uhonorowany został także wieloletni działacz sportowy Tadeusz Rzepa, który otrzymał podziękowanie za szczególne zaangażowanie w rozwój sportu na terenie Gminy Iłowa od  Burmistrza Iłowej i Przewodniczącego Rady Miejskiej. Zachęcamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tego wydarzenia:

Tabela z pełnymi wynikami rozegranych meczy