siatkówka plażowa
siatkówka plażowa

Turniej o Puchar Burmistrza Iłowej rozegrany

W dniu 24 sierpnia 2019 roku na boisku do siatkówki plażowej przy ul. Piaskowej w Iłowej odbyła się V edycja turnieju o Puchar Burmistrza w Iłowej w siatkówce plażowej

W turnieju udział wzięło 6 drużyn męskich w tym zawodnicy II i III ligi piłki siatkowej oraz amatorzy, dla których gra z profesjonalistami stanowiła niewątpliwą atrakcję. Pogoda i dobra atmosfera dopisały.

O godzinie 10.00 Burmistrz Iłowej Paweł Lichtański dokonał uroczystego otwarcia turnieju życząc wszystkim zawodnikom zdrowej i udanej sportowej rywalizacji.

Ze względu na skład poszczególnych drużyn gra w niektórych meczach była zacięta i na wysokim poziomie. Reprezentacje  Gospodarzy okazały się bardzo gościnne zajmując dwa ostatnie miejsca.

 

Zwycięzcą turnieju wygrywając wszystkie mecze została drużyna w składzie:

Tomasz Kubera

Mateusz Saranek

 

Drugie miejsce wywalczyła drużyna w składzie:

Grzegorz Kukla

Dominik Hajkowski

 

Trzecie miejsce zajęli:

Karol Sterniczuk

Krzysztof Leśniak

 

Miejsca od czwartego do szóstego zajęli:

Tomasz Binkowski

Jakub Panek

 

Andrzej Rejdaszko

Bogusław Specht

 

Filip Celewicz

Dominik Dziedzic

 

W V edycji turnieju piłki plażowej o puchar Burmistrza Iłowej nagrody były wyjątkowo atrakcyjne. Nikt z uczestników turnieju nie został pominięty w wyróżnieniach. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymali dyplomy, medale (złote, srebrne i brązowe) puchary oraz nagrody rzeczowe w postaci piłek do siatkówki oraz toreb sportowych i plecaków. Pozostali uczestnicy dyplomy uczestnictwa, medale oraz nagrody rzeczowe (piłki, bidony, opaski przeciwpotowe).

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali upominki promujące Gminę Iłowa.