Wszystkim mieszkańcom Gminy Iłowa życzymy, aby te Święta Wielkiej Nocy przepełniała atmosfera ciepła rodzinnego, serdeczności dla wszystkich wokół i radości z budzącej się na wiosnę przyrody. Niech na Waszych stołach niczego nie zabraknie, a wszyscy, których potrzebujecie będą blisko. Najmłodszym mieszkańcom życzymy, aby wielkanocny zajączek sprawił Wam jak najwięcej miłych niespodzianek. Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!
![](https://www.ilowa.pl/wp-content/uploads/2022/04/easter-5-800x598.jpg)
Бажаємо всім мешканцям ґміни Ілова, щоб цей Великодній був наповнений атмосферою родинного тепла, сердечності до всіх навколо та радості в природі, що прокидається весною. Нехай на ваших столах нічого не бракує. Бажаємо найменшим мешканцям, щоб Пасхальний заєць дарував вам якомога більше приємних сюрпризів. Щасливого Великодня!