Aktualności


Praca w ZGKiM

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Iłowej informuje, że prowadzi nabór kandydatów na stanowisko: Szef działu wodociągów i kanalizacji – Inżynier utrzymania ruchu.

czytaj więcej Praca w ZGKiM

Segregacja śmieci obowiązkowa od 6 września

Weszła w życie nowelizacja ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.czytaj więcej Segregacja śmieci obowiązkowa od 6 września

PIERWSZA POWOJENNA WYSTAWA PSÓW MYŚLIWSKICH W IŁOWEJ!

Burmistrz Iłowej Paweł Lichtański zaprasza na Święto Parku Dworskiego i Krajową Wystawę Psów Myśliwskich. czytaj więcej PIERWSZA POWOJENNA WYSTAWA PSÓW MYŚLIWSKICH W IŁOWEJ!

Zapraszamy na koncert „Fabryki”

Miejska Biblioteka Publiczna w Iłowej zaprasza na koncert zespołu „Fabryka”, który odbędzie się 20 września 2019 (piątek) o godz. 17.00. Wstęp wolny.czytaj więcej Zapraszamy na koncert „Fabryki”

Oddaliśmy hołd poległym

Dziś (17 września 2019) przypada 80. rocznica napaści Związku Sowieckiego na Polskę.czytaj więcej Oddaliśmy hołd poległym

Zapraszamy do uniwersytetu!

Centrum Kultury w Iłowej prowadzi zapisy do Uniwersytetu Trzeciego Wieku na rok akademicki 2019/2020.czytaj więcej Zapraszamy do uniwersytetu!

Głosujmy na naszą bibliotekę!

Miejska Biblioteka Publiczna w Iłowej została zgłoszona do akcji „Przerwa na wspólne czytanie” organizowanej przez Kinder Mleczną Kanapkę. Prosimy o głosy!czytaj więcej Głosujmy na naszą bibliotekę!

Termin odbioru odpadów

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Przypominamy, że w dniach 11-13 września br. odbierane będą nieodpłatnie odpady wielkogabarytowe, czyli odpady komunalne nie mieszczące się do pojemnika na nieczystości.

czytaj więcej Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Sesja Rady Miejskiej

Przewodniczący Rady Miejskiej w Iłowej uprzejmie zawiadamia, że zwołuje XII sesję Rady Miejskiej VIII kadencji.czytaj więcej Sesja Rady Miejskiej

Złote gody

Złote gody

7 wrzesnia 2019 roku Państwo Danuta i Marian Sych, Marianna i Józef Adamscy, Regina i Jan Moneta, Łucja i Edward Bernad oraz Krystyna i Mieczysław Rakuć obchodzili złotą rocznicę ślubu.

czytaj więcej Złote gody